O firmie

Tymczasowe Tatuaże – tatuazyk.pl

Tatuaż tymczasowy zmywalny - Warszawa i sklep online

Team

Tymczasowe tatuaże - zmywalne
Od początku naszej działalności dostarczamy najwyższej jakości zmywalne tatuaże - tymczasowe tatuaże dla dzieci i dla dorosłych (tatuaże zmywalne męskie i damskie). Jesteśmy nowoczesną firmą, która za cel swojego istnienia stawia dostarczenie klientowi najmodniejszych i najlepiej spersonalizowanych wzorów tatuaży na rynku europejskim

W ofercie firmy znajduje się dziś ponad 200 najwyższej jakości produktów skierowanych zarówno do Klienta indywidualnego, jak i odbiorców hurtowych takich jak gabinety kosmetyczne, teatry, przedszkola, instytucje publiczne dla których przygotowaliśmy kompleksową linię profesjonalnych tatuaży.

Oczywiście wystawiamy Faktury dla naszych klientów.

Systematyczne doskonalenie i wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom rynku owocuje stałym wzrostem i szybko powiększającym się gronem zadowolonych Klientów. Jesteśmy dumni, że potrafimy wyprzedzać trendy rynku zmywalnych tatuaży, a nasze produkty cieszą się uznaniem wielu Klientów.

Działamy zarówno dla zamówień detalicznych i hurtowych, zapraszamy do współpracy. Tatuaże zmywalne Warszawa i sklep online.

SKONTAKTUJ SIĘ JUŻ TERAZ

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl