Pytania i odpowiedzi

Tatuaż – forma sztuki wizualnej

Tymczasowy tatuaż gdzie kupić ?

Wszystkie tatuaże są dostępne na naszym allegro lub zapraszamy do kontaktu.

Jak zrobić tymczasowy tatuaż? Jak nakleić tatuaż?

Zajrzyj na filmik jak wykonać tatuaż zmywalny: Kilknij – film jak wykonać tatuaż tymczasowy

Tatuaż tymczasowy CENA ?

Wszystkie ceny naszych produktów są podane przy danym wzorze tatuażu lub wyceniane indywidualnie.

Czy tatuaże są bezpieczne?

Tak, oferowane przez nas produkty posiadają atesty non PVC/ Passed FDA/ASTM/EN71. Nie zaleca się stosować dla osób z bardzo wrażliwą skóra oraz dzieci poniżej 3 roku życia

Jaka jest odporność takich tatuaży?

Tatuaże są wodoodporne, należy jednak pamiętać, że są one nakładane na ciało, najlepiej aby miejsce aplikacji tatuażu, nie posiadało włosków, było suche i czyste. W zależności od rodzaju skóry, miejsca gdzie wykonujemy tatuaż jak i staranności wykonania – tatuaże wytrzymują średnio od 3-5 dni. Można się oczywiście z nimi kąpać, natomiast nie wcześniej niż 2h po aplikacji oraz starać się nie trzeć miejsca w którym wykonaliśmy tatuaż.

Jak usunąć tatuaż?

Zmywalny tatuaż możemy usunąć namaczając go oliwką, następnie wystarczy go zetrzeć szorstką gąbką. GOTOWE po tymczasowym tatuażu ani śladu!

Mam swój wzór, czy wykonujecie tatuaże na zamówienie?

Tak, jest możliwość wykonania tatuażu na zamówienie, wystarczy się z nami skontaktować, wysłać swój projekt, podać wymiary… w informacji zwrotnej przekażemy możliwości wykonania jak i cenę. WAŻNE – Tatuaż powinien być PROJEKTEM, nie zdjęciem zamieszczonym na ciele jakieś osoby. Chociaż czasami i z takiej sytuacji potrafimy wyjść ;)

Dlaczego warto u nas ?

  • Wysoka jakość
  • Szeroka oferta
  • Nowoczesne wzory
  • Atrakcyjne ceny
  • Pomoc opiekuna klienta
  • Rzesza zadowolonych klientów

Gdzie wysyłamy paczki?

Na terenie całej Polski jak i Unii Europejskiej, między innymi:

 Tatuaż tymczasowy Kraków ,  Tatuaż tymczasowy Warszawa , Tatuaż tymczasowy Poznań ,  Tatuaż tymczasowy Wrocław ,  Tatuaż tymczasowy Gdańsk ,  Tatuaż tymczasowy Sopot ,  Tatuaż tymczasowy Lublin ,  Tatuaż tymczasowy Jelenia Góra ,  Tatuaż tymczasowy Częstochowa ,  Tatuaż tymczasowy Rzeszów ,  Tatuaż tymczasowy Włocławek ,  Tatuaż tymczasowy Jelenia Góra ,  Tatuaż tymczasowy Rybnik ,  Tatuaż tymczasowy Gdynia ,  Tatuaż tymczasowy trójmiasto , tatuaż tymczasowy Tarnów